BoxOff Play dla fanów Techlandu.

BoxOff Play to pierwsza platforma na polskim rynku, która posiada nielimitowany dostęp do gier, co jest tutaj ogromnym plusem dla użytkowników internetu. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać start wersji beta omawianej platformy. Przykuła ogromne zainteresowanie, a zatem zdecydowano się na podwojenie liczby aktywnych uczestników w BoxOff Play. Co będzie dalej i na co będą mogli liczyć użytkownicy?

Platforma BaxOff Play zapewnia bardzo wysoką funkcjonalność i dostarcza w swoich grach nowoczesną technologię Cloudpaging ma komputer w gotowej postaci, doskonałej aplikacji, bez potrzeby przechodzenia przez tak zwany proces pobierania i instalowania go na swoim urządzeniu. Wybrane przez użytkownika gry oferowane są w postaci pakietu na konkretny czasu. Czy jest to dobre rozwiązanie? Na pewno opłacalne dla właściciela platformy.

Tomasz Gawlikowski będący kierownikiem marketingu Wydawnictwa Techland mówi –?Start wersji beta BoxOff Play przekroczył nasze oczekiwania. Okazało się, ze ilość osób zainteresowanych takim podejściem do grania jest tak ogromna, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby beta testerów. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu Rewolucji w świecie gier.?

Zapisani użytkownicy, którzy zarejestrowali się wcześniej już teraz mogą przetestować platformę BoxOff Play na kilkunastu, dokładnie wyselekcjonowanych produktach. W czasie dnia premiery w pełnej wersji zostało udostępnionych około 100 tytułów. Aktualnie pomysłodawca wysyła już kolejne zaproszenia. Pakiet aktywacyjny użytkownik musi aktywować w ciągu 48 godzin. Udział w beta testach jest bardzo ciekawym wydarzeniem, a osoby biorące w nich udział zostaną nagrodzone grami z BoxOff Store.

?Decyzja o zwiększeniu liczby testerów nie jest dla nas żadnym problemem, gdyż kluczową cechą chmury, także w wydaniu OXYCOM, jest jej skalowalność. Dodatkowo pozytywnie zaskakuje nas ogromne zaangażowanie graczy, którzy nie ograniczają się do uruchomienia BoxOff Play, lecz eksplorują całe portfolio tytułów, chętnie dzieląc się z nami uwagami odnośnie funkcjonowania platformy.” – skomentował Tomasz Lemański będący dyrektorem Techniki OXYCOM.