Belkin Express Dock dla iPada.

Co możemy zrobić z naszym iPadem? Apple wypuszcza na rynek coraz więcej dodatków i urządzeń, które będą dla nas pomocne w codziennym użytkowaniu. Zobaczmy co tym razem wpadło nam w ręce. Stacje dokujące nie są niczym nowym, natomiast każda kolejna jest coraz bardzie ekologiczna, ergonomiczna i lekka. Nowoczesna stacja nosząca nazwę Express Dock, wyprodukowana przez Belkin, pomaga wygodnie korzystać z naszego mobilnego urządzenia, kiedy bateria będzie naładowana. Stacja dokująca jest bardzo mała, jednocześnie stabilna i ciekawie wygląda (na pewno przykuje uwagę wszystkich osób zwracających uwagę na design). Belkin Express Dock for iPad to idealna propozycja dla posiadaczy tego nowoczesnego urządzenia.

Bardzo praktyczny gadżet dla każdego posiadacza iPada 4 generacji, iPada mini oraz modelu iPhone 5. jak widzimy dodatek kierowany jest pod bardzo wiele urządzeń Apple. Urządzenie takie jak iPod Touch 5 generacji również doskonale będzie z nim współgrać. Po włożeniu wybranego sprzętu ? tabletu, odtwarzacza lub tez telefonu do stacji dokującej, cały czas możemy korzystać ze wszystkich funkcji konkretnego urządzenia.

Ładowanie odbywa się poprzez wbudowane złącze Lightning, które również należy do bardzo nowoczesnych zastosowań w tej branży. Złącze to stosowane jest obecnie w bardzo wielu urządzeniach. Nie musimy zdejmować konkretnego urządzenia ze stacji dokującej aby obejrzeć film, czy też posłuchać muzyki lub skorzystać z innej opcji. Stacje dokujące są obecnie prawdziwym hitem jeśli chodzi o sprzedać dodatków do produktów marki Apple.

Plusów ten dodatek ma bardzo wiele. Pozwala utrzymac porządek na naszym biurku, nie musimy już męczyć się z kablami, podpierać urządzenia książkami i innymi rzeczami. Stacja dokująca pozwala również na bardzo szybkie i stabilne połączenie iPada z komputerem i używania go w czasie takiej synchronizacji. Wbudowany kabel USB o metrowej długości jest bardzo użyteczny (znajduje się z tyłu obudowy). Producent daje tutaj dwa lata gwarancji.