5,5 calowy wyświetlacz w iPhonie.

Sprzęt Apple zyskał już bardzo wiele zwolenników. Dlatego co chwila możemy podziwiać nowe propozycje firmy, której logiem jest nadgryzione jabłko. Na co teraz warto czekać? Od dłuższego czasu krążą po internecie plotki dotyczące nowego iPhone’a, który ma wnieść coś nowego w życie użytkowników. Czego dotyczy ów zaskoczenie? Nowy sprzęt Apple wyposażony został w 5,5 calowy ekran, który będziemy mogli poznać osobiście już na jesieni. Okazuje się, że plotki wcale nie muszą być prawdziwe, a telefon w większym formacie nie trafi na rynek w roku 2014.

Co więc jest prawdą? Jest prawie pewne, że na jesieni 2014 roku Apple (jak zresztą co roku) pojawi się na rynku z nowym modelem iPhone’a. Jeśli dokładnie popatrzmy na popatrzymy na specyfikację tego rodzaju konkurencyjnych przedsiębiorstw, a w szczególności zerkniemy na wielkość ekranu, która obecnie wynosi około 5 cali, nie będzie nas dziwić ilość plotek sugerujących nowej mobilnej ?maszyny?. Firma Tima Cooka najprawdopodobniej znów nas zaskoczy. Według źródeł (a jest ich wiele), nowy telefon ma być zaprezentowany w dwóch wersjach, które będą się różnić między sobą rozmiarami ? 4,7 cala lub 5,5 cala.

Plotki o nowym urządzeniu (iPhone 6) wyposażonej w ekran o tak dużej przekątnej (5,5 cala) pojawiają się w internecie od kilku tygodni. Entuzjaści mogą czuć się zawiedzeni w październiku. Chiński serwis ctee.com donosi, że firma Apple faktycznie ma tego rodzaju urządzenie w planach, ale nie poradzi sobie z jego produkcją w tym roku kalendarzowym. Do sklepów nowoczesny sprzęt ma trafić, jednak będzie to mniejsza wersja ? 4,7 cali. Nowy telefon będzie dostępny w sklepach pod nazwą iPhone 6 ? jest to bezpośrednia kontynuacja modelu iPhone 5s. Większy, 5,5 calowy iPhone ma mieć zupełnie inną nazwę ? Air. To odniesienie do linii komputerów MacBook Air oraz tabletów iPad Air.

Plotki pozostają plotkami, a co będzie dalej zobaczymy. Podczas oficjalnej prezentacji dowiemy się co dokładnie na co będziemy mogli liczyć.